#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 15/10/2020 - 16/10/2020
09:00 - 04:00

Kategooriad No Categories


Selleks, et kaitsta ettevõtte õigusi ja huve, on vajalik ettevõttele oluline informatsioon dokumenteerida. Asjaajamise eesmärgiks ongi dokumentides sisalduva teabe haldamine. Samas peab asjaajamine toetama ettevõtte eesmärkide saavutamist ning tagama informatsiooni kiire kättesaadavuse. Ettevõtte töö korraldamiseks on vajalik luua ja säilitada dokumendid, mis sisaldavad ettevõttele olulist informatsiooni (nt ametikirjad, lepingud jne).
Koolituse raames annamegi ülevaate põhidokumentidest ja dokumentide loetelu vajalikkusest organisatsioonis. Praktilise töö käigus koostatakse põhidokumendid ning registreerite need digitaalses asjaajamise programmis Amphora.

Koolitusel ootame: 

– Sind, kui oled sekretär; assistent; juhiabi või personalitöötaja ja vajad uusi teamisi dokumendihaldusest;
– Sind, kui oled pikaajaliselt kodus olnud (sh tööle naasvad emad peale lapsepuhkust) ja soovid oma teadmisi värskendada;
– Kõiki huvilisi, kes soovivad värskendada või saada uusi baasteadmisi ja oskusi asjaajamisest.

Koolitusel õpid: 

– põhidokumentide kirjeldus ja selle vajalikkus;
– dokumentide vormistamisnõuded;
– protseduuri reeglid;
– asjaajamise reeglid;
– dokumentide loetelu vajalikkus;
– erinevate dokumentide (algatus- ja vastuskiri, volikiri, garantiikiri, protokoll, akt, eri liiki käskkirjad jms) koostamine ja registreerimine digitaalses asjaajamise programmis Amphora.
– dokumentide loetelu koostamine.

Koolituse tulemusena oskad vormistada korrektselt dokumente, registreerida ja korraldada asjaajamist vastavalt kohustuslikele reguleerivatele õigusaktidele.

Koolitaja: 

Veronika Kruustik – on töötanud erinevates ettevõtetes töökeskkonnaspetsialistina, kvaliteedijuhi- siseaudiitorina 17 aastat. Viimased 3,5 aastat on olnud Tartu Töövaidluskomisjoni kaasistuja. Koolitajana tegutsenud 12 aastat. Omab kutset täiskasvanute koolitaja, tase 6.

Koolituse korraldus: 

Moodulis on kaks koolituspäeva, 15.10 – 16.10.2020 kell 09.00-16.00, mis toimub Tartu Kutsehariduskeskuses, Kopli 1a, Tartu.

Koolitusele saad registreerida siin. 

Lisainfo koolituse kohta: katlyn.sillaots@khk.ee/7361833