#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 02/02/2021
04:30 - 05:30

Kategooriad


Oma mõtte ja sõnumi täpne edasiandmine võib olla paras väljakutse. Meile endale võivad tunduda meie mõtted ja ideed väga hästi sõnastatud aga vastaspool saab sõnumist hoopis teisiti aru. Et vältida arusaamatusi ning vähendada segaduste lahtiharutamisele ning klaarimisele kuluvat aega, tasub investeerida oma professionaalse suhtlemise tööriistadesse.

Kui oled oma mõtte sõnastamisega hätta jäänud – näiteks korteriühistu koosolekul, ülemusele uut ideed presenteerides või koju uut energiapaketti valides, tule kuula, mis Lauri Kriisa sulle õpetab! 1-tunnise e-koolituse jooksul jõuame rääkida argumendi olemusest ja selle osadest ning mõned argumendid ka ise koostada.

Koolitust viib läbi Lauri Kriisa, kes on SpeakSmart tiimis koolitaja ja moderaatorina aastast 2011 ning on selle aja vältel juhtinud ka mitmete organisatsioonide SpeakSmartClubi. Tema viimasteks klientideks on olnud AS Baltic Computer Systems, Riigikogu Arenguseire Keskus, Elektrilevi, Riigikontroll, Riigikantselei. Lauri hariduslik taust on õigusvaldkonnas. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi õigusteaduses ning Leideni Ülikoolis magistrikraadi rahvusvahelises õiguses.

Loe täpsemalt siit: https://www.speaksmart.ee/koolituskalender/kuidas-oma-sonumit-selgelt-edasi-anda