#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 15/05/2020
10:00 - 12:00

Kategooriad


E-koolitusel õpime, milliste tehnoloogiliste ja juhtimislike vahenditega viia läbi tulemuslikke koosolekuid e-keskkonnas.

Suur osa (uuringud ütlevad et kuni 75%) koosolekute ajast on ebatõhusalt kasutatud. “Halloo, on mind kuulda?” “Ei ole, proovi mikrofon sisse lülitada.” E-koosolekud võivad olla tavakoosolekutest veel vähem tõhusad, aga õige tehnoloogia ja koosoleku disaini ning juhtimise tehnikatega on võimalik teha suur hüpe tulemuslikkuse suunas.

Koolitaja Margo Loor: “Eriolukorra esimesel nädalal kuulsin Eesti organisatsioonist, kes esimest korda tegi minu väikeste juhiste järgi e-koosoleku ja esimest korda nende ajaloos oli tegemist tõeliselt tõhusa koosolekuga.” Margo e-arutelu juhtimise kohta on öeldud: “Väga hea modereerimine täna. Ma olen paljudel Zoomi kõnedel osalenud ja just sellisest modereerimisest puudust tundnud. Selged juhendid, kuidas lahendust kasutada, on hädavajalikud.”

Tule õpi ka tõhusaid e-koosolekuid tegema!

Läbinud osaleja:

  • teab, kuidas e-koosolekut tehniliselt läbi viia (vaatame põhilise keskkonnana Zoomi, aga kommenteerin ka Skype for Business, Slack, Teams, Hangouts kasutamist);
  • teab, mis on tõhusa koosoleku eeldused ja kuidas neid tagada;
  • oskab kasutada põhilisi koosoleku disaini ja juhtimise tehnikaid kiirete ja tulemuslike e-koosolekute korraldamiseks.

Koolitaja on Margo Loor, Eesti kõige kogenum mõtlemis-, kõne- ja väitlusoskuste koolitaja, Margo on alates 1998. aastast läbi viinud argumentidel põhineva veenmise, arutelu ja otsustamise koolitusi täiskasvanutele, juhtinud diskussioone seminaridel ja konverentsidel. Viimase 2 nädala jooksul on Margo viinud läbi e-koolituse ja e-seminare ning koostanud tasuta Zoomi juhise kõikidele e-arutelude korraldamiseks.

Lisainfo ja registreerimine: https://www.speaksmart.ee/e-teenused/e-koolitused/tohusad-ja-kiired-e-koosolekud