#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 28/10/2020 - 11/11/2020
10:00 - 04:40

Kategooriad


Mõlgutad mõtteid ettevõtlusmaastikule suundumise suhtes, plaanid lähiajal asutada oma ettevõtte või oledki juba stardipaku ületanud, et tegeleda millegi tõeliselt inspireerivaga, aga tahaksid veidi kindlamalt orienteeruda seadusandluse rägastikus?  Tahaksid oma ettevõtte heaks tehtud tööd tasustada, aga pole päris kindel vormi osas? Kui need teemad sind kõnetavad ja soovid lisaks teada, milliseid registreeringuid võid ettevõtjana vajada lisaks asutamisprotseduuridele ning kuidas korraldada ettevõttes töötervishoiu- ja ohutusega seonduvat, siis oled oodatud koolitusele „Alustava ettevõtja juriidiline esmaabikohver“! Kohtume nii veebis kui koolis, harutame keerdus paragrahvid sirgeks ja teeme keerulised asjad lihtsaks!


  • Aeg: 28.10. – 11.11.2020
  • Koht: Jalaka 8, Pärnu + Zoom keskkond
  • Koolitaja: Reena Matsko
  • Koolituse maht: 16 akadeemilist tundi
  • Õppevorm: kombineeritud (auditoorne + veebipõhine)

  Lisainfo:

  • K 28.10 kell 10:00-13:10 (4h Zoomis – ettevõtlusega seotud seadusandlus ja veebikeskkonnad (ettevõtte asutamine, MTA, Riigi Teataja jne)
  • K 04.11 kell 10:00-13:10 (4h Zoom – ettevõtlusega seotud lepingud, lepingupoolte õigused ja kohustused jne)
  • K 11.11  kell 10:00-16:40 (8h kontaktõpe – lisaks veebis käsitletu kinnistamisele töö- ja puhkeaeg, töötasu ja maksud, töötervishoiu ja -ohutusega seonduv. Lisaks saaks teha lõputesti ja saada kohene tagasiside.

Koolituse sihtgrupp

Sihtgrupiks on ettevõtlusega alustada soovijad, kel puudub eelnev ettevõtluskogemus või on vähene kogemus ning kes soovivad omandada äritegevuseks vajalikke juriidilisi algteadmisi. Oodatud on ka kõik teised huvilised, kes soovivad saada algteadmisi ettevõtlusvaldkonda puudutavast seadusandlusest, praktilisi näpunäiteid töösuheteid reguleerivate lepingute sõlmimise ja töötervishoiu ja tööohutuse korralduse osas ning õppida teostama otsinguid ja sisestama andmeid ettevõtlusega seotud veebipõhistes keskkondades.