#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 19/08/2020
01:00 - 03:00

Kategooriad


Lapsevanemal on oma lapse kasvatamisel ja toetamisel palju tegemist ja mõnikord saavad mõtted otsa, sest lapse käitumine on muutunud tõeliseks väljakutseks. Mõned küsimused keerlevad vanema peas ja ei leia ilma toetuseta vastust.

Miks mu laps on kodus rahulik, aga lasteaias või koolis käitub pööraselt? Või vastupidi – miks on nii, et laps teeb õpetajatega koostööd, aga kodus hakkab vastu ja keeldub korralduste täitmisest? Kuidas keskenduda lahenduste otsimisele ja end vähem süüdi tunda?

Varajase Kaasamise Keskus kutsub osalema veebikoolitusel “Kas mu laps ajab mind meelega hulluks?”. Koolitus toimub 19. augustil kell 13.00-15.00 Zoomi keskkonnas. Loengut saab kuulata nii nutiseadme kui arvuti vahendusel. Aktiivseks osalemiseks on soovituslik mikrofoni kasutamise võimalus, kaamera ei ole vajalik.

Koolitaja on Varajase Kaasamise Keskuse tegevjuht ja koolitaja Liina Lokko, kes on kaasava hariduse teemadega tegelenud juba üle 18 aasta. Viimastel aastatel on Liina olulisemaks koolitusvaldkonnaks tõusnud laste eneseregulatsioonioskuste kujundamine ning käitumishäirete ennetamine ja leevendamine. Liinal on pedagoogiline haridus ja teadusmagistrikraad arstiteaduskonnast epidemioloogia erialalt, lisaks rohked enesetäiendused erinevatelt koolitustelt nii Eestist kui mujalt. Erilist tähelepanu pöörab ta oma töös varajase märkamise ja sekkumise põhimõtetele.

Registreeru juba täna siin:
👉 https://fienta.com/et/kas-mu-laps-ajab-mind-meelega-hulluks-2

Koolituse hind on 20 eurot. Lisaks koolitusele saab iga osaleja kaasa tasuta õppematerjalid!