#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 18/06/2020
01:00 - 03:00

Kategooriad


Räägime väikelapse keerulise käitumise tagamaadest. Mis on eakohane ja mis mitte? Kuidas sekkuda, kui laps hammustab või lööb? Kas kasvatame enesekindlat ja eneseteadlikku last või kogemata hoopis tema häbi- ja süütunnet?

Varajase Kaasamise Keskus kutsub osalema veebikoolitusel “Kas paneme “paha lapse” nurka?”. Koolitus toimub 18. juunil kell 13.00-15.00 Zoomi keskkonnas. Loengut saab kuulata nii nutiseadme kui arvuti vahendusel. Aktiivseks osalemiseks on soovituslik mikrofoni kasutamise võimalus, kaamera ei ole vajalik.

Koolitaja on Varajase Kaasamise Keskuse tegevjuht ja koolitaja Liina Lokko, kes on kaasava hariduse teemadega tegelenud juba üle 18 aasta. Viimastel aastatel on Liina olulisemaks koolitusvaldkonnaks tõusnud laste eneseregulatsioonioskuste kujundamine ning käitumishäirete ennetamine ja leevendamine. Liinal on pedagoogiline haridus ja teadusmagistrikraad arstiteaduskonnast epidemioloogia erialalt, lisaks rohked enesetäiendused erinevatelt koolitustelt nii Eestist kui mujalt. Erilist tähelepanu pöörab ta oma töös varajase märkamise ja sekkumise põhimõtetele.

Kohtade arv on piiratud – soeta pilet kohe siit:
👉 https://fienta.com/et/kas-paneme-paha-lapse-nurka-2

Koolituse hind on 20 eurot. Lisaks koolitusele saab iga osaleja kaasa tasuta õppematerjalid!