#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 14/05/2020
05:30 - 06:15

Kategooriad


TARTU RAHVAÜLIKOOLI TASUTA VEEBIKOHTUMINE – Koduköögis valminud toidu valmistamine ja müümine: virtuaalkülaline on Raul Oreškin

Kaili Kask ja Raul Oreškin avasid kodukohviku “Lev ja Leevike” 2015. a talvel oma Karlova kodus. Lisaks on nad kodukohvikut pidanud Peipsiveerel, Varnja küla vanas kalurimajas, kus nad suveti avavad Voronja galerii. Nad on osalenud kodukohvikuga nii Sibulatee puhvetipäevadel kui ka Karlova kohvikute päeval. Voronja galerii toetuseks valmistavad ja müüvad nad sibulamoose ja šokolaadimoose ning eelmise aasta sügisel andsid nad välja Voronja galerii retseptivihiku.

Virtuaalsele kohtumisõhtule ootame huvilisi kuulama kogemusi kodukohviku pidamisest.

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Koolitaja saadab 15 minutit enne algust lingi, millega saate koolitusega liituda. Vajalik on stabiilne internetiühendus, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid.

Teemad

  • Koduköögi kohandamine toidu valmistamiseks ja müümiseks (edasimüümine või kodukohviku avamine).
  • Restorani või kaubamärgi läbimõtlemine (teema, pealkiri või mõni perekondlik lugu).
  • Kodurestorani avamine külalistele (millised ruumid avatud, kuidas toimub liikumine, kes külalised vastu võtab, viidad ja parkimine, külaliste ärasaatmine).
  • Kuidas turundada ja samas ohjata, et lauas jaguks kohti (fotod, lood, videod, registreerimiskeskkonnad)
  • Retseptid läbi mõelda, samuti kõrvalprogramm (näitus, muusika, degusteerimine, omavahel tutvumine).
  • Puhtuse hoidmine, koristamine (tualett, kätepesu, nõude pesu).
  • Kohvikutepäeval osalemise korral tuleb toime tulla suurte külalistemassidega (kogused ja abilised läbi mõelda, tagavaravariant, kui kõik peaks otsa saama, logistika, klienditeenindajatel ühtne riietus jne)

Täpsem info ja registreerimine SIIN