#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 08/06/2020 - 11/06/2020
04:00 - 07:00

Kategooriad


Canva on vabavaraline disainiprogramm, mis aitab luua imelihtsalt kodulehtede, blogide, sotsiaalmeedia ja muu sarnase jaoks reklaampilte ning enamkasutatavaid trükiseid (plakat, poster, flaier, visiitkaart, postkaart, kutse, embleem, logo, tunnistus, muu dokument jne).

Kursuse raames teeme selgeks graafilise disainiga seotud mõisteid ja tehnikaid ning saame selgeks programmi Canva põhifunktsioonid ning oskame luua lihtsamaid veebireklaame ja trükifaile. Canva programmi saad õppida kodust lahkumata, kuna koolitus toimub veebikeskkonnas.

Koolitusele ootame:

Koolitus on mõeldud eelkõige veebiturundusettevõtetele, disainihuvilistele, väikeettevõtjatele ja kõigile neile, kes vajavad oma töös pilkupüüdvaid infomaterjale.
Koolitus eeldab elementaarseid arvutikasutamise oskusi ja inglise keelt, kodust arvuti kasutamise võimalust ning korralikku internetiühendust.

Koolitusel õpid: 

– Graafilise disaini põhimõisted, kasutusalad ja väljundid. Trükitehnoloogiad, tüpograafija alused;
– Canva võimalused ja piirangud ning peamised kasutajaliidese loogikad;
– Canva võimalused kasutades looma erinevaid veebireklaame;
– presentatsioonide loomise võimalused;
– voldikute ja brošüüride disain;
– Bränd Kit ja oma disainide loomine Canvas.

Koolitaja: 

Maria Laanelepp. Ta on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia- ja reklaamkunsti osakonna. Alates 2009 aastast töötab graafilise disainerina. Igapäevaselt juhib disainiagentuuri Faaz (www.faaz.ee), on mitmete alustavate ettevõtjate mentoriks ning disainialaste kursuste lektoriks Tartu Kõrgemas Kunstikoolis, Tartu Kunstikoolis, TTÜ Tartu Kolledžis ja Tartu Ülikoolis.

Koolituse korraldus: 

Koolitused toimuvad otse – koolitaja juhendab oma kodus arvuti taga ja teie osalete oma kodudes.
Koolitusel näete koolitaja ekraanipilti, saate kõik omavahel rääkida, kirjutada ning vajadusel oma ekraani jagada. Kohtumisi on kokku kolm perioodil 08.-11.juuni kell 16.00 – 19:00.

Koolitus toimub veebikeskkonnas kasutades Zoom.us platvormi.
ZOOM`is osaleja omale kontot looma ei pea. Esmakordsel kasutamisel laetakse arvutisse zoom programm (aega võtab ca minuti). Peale programmi käivitamist küsitakse nime ja nõustumist kasutajatingimustega. Lingi ja paroolid saadaksime teile enne koolituse algust peale arve tasumist.

Koolitusele registreeri siin. 

Lisainfo koolituse kohta: katlyn.sillaots@khk.ee/7361833