#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 18/02/2021 - 25/02/2021
04:00 - 07:00

Kategooriad


Kursuse raames teeme selgeks graafilise disainiga seotud mõisteid ja tehnikaid ning jagame lihtsamaid nippe hea disaini loomiseks programmi Canva põhjal. Canva programmi saad õppida kodust lahkumata, kuna koolitus toimub veebikeskkonnas.

Mis on Canva? Canva on vabavaraline disainiprogramm, mis aitab luua imelihtsalt kodulehtede, blogide, sotsiaalmeedia ja muu sarnase jaoks reklaampilte ning enamkasutatavaid trükiseid (plakat, poster, flaier, visiitkaart, postkaart, kutse, embleem, logo, tunnistus, muu dokument jne).

Koolituse sihtgrupp:

Koolitus on mõeldud eelkõige veebiturundusettevõtetele, disainihuvilistele, väikeettevõtjatele ja kõigile neile, kes vajavad oma töös pilkupüüdvaid infomaterjale.

Koolitus eeldab elementaarseid arvutikasutamise oskusi ja inglise keelt, kodust arvuti kasutamise võimalust ning korralikku internetiühendust.

Koolitusel õpid: 

– Graafilise disaini põhimõisted, kasutusalad ja väljundid. Trükitehnoloogiad, tüpograafija alused;
– Canva võimalused ja piirangud ning peamised kasutajaliidese loogikad;
– tähelepanekud ja soovitused hea disaini loomiseks;
– Canva võimalused kasutades looma erinevaid veebireklaame;
– presentatsioonide loomise võimalused;
– mahukate reklaammaterjalide disainimine sh voldikute ja brošüüride disain;
– Bränd Kit tööriistad ja oma disainide loomine Canvas.

Osaleja teeb praktiliselt läbi kõik harjutused tuginedes teoreetilisele osale.

Koolituse korraldus ja toimumine: 

Koolitused toimuvad otse – koolitaja juhendab oma kodus arvuti taga ja teie osalete oma kodudes.
Koolitusel näete koolitaja ekraanipilti, saate kõik omavahel rääkida, kirjutada ning vajadusel oma ekraani jagada. Kohtumisi on kokku kolm perioodil 18.-25. veebruar kell 16.00 – 19:00.

Koolitus toimub veebikeskkonnas kasutades Zoom.us platvormi.
ZOOM`is osaleja omale kontot looma ei pea. Esmakordsel kasutamisel laetakse arvutisse zoom programm (aega võtab ca minuti). Peale programmi käivitamist küsitakse nime ja nõustumist kasutajatingimustega. Lingi ja paroolid saadaksime teile enne koolituse algust peale arve tasumist.

Koolitaja: 

Maria Laanelepp – Ta on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia- ja reklaamkunsti osakonna. Alates 2009 aastast töötab graafilise disainerina. Igapäevaselt juhib disainiagentuuri Faaz (www.faaz.ee), on mitmete alustavate ettevõtjate mentoriks ning disainialaste kursuste lektoriks Tartu Kõrgemas Kunstikoolis, Tartu Kunstikoolis, TTÜ Tartu Kolledžis ja Tartu Ülikoolis.

Lisainfo:

Täiendavatele küsimustele vastab Tartu Kutsehariduskeskuse koolitusjuht Kätlyn Sillaots, katlyn.sillaots@khk.ee, 7361833.

Registreeri koolitusele SIIN.