#_Veebisündmus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäevad - 15/04/2020
01:00 - 02:30

Kategooriad


EELTUTVUSTUS
Eriolukorra tingimustes, kus liikumine on piiratud, ei ole võimalik kaugtööga seotud küsimustest mööda vaadata. Meeskonnaga suhtlemiseks distantsilt on vaja uusi oskusi ja teadmisi. Ootame Teid osalema veebiseminaril, kus koolitaja Tiina Saar-Veelmaa annab osalejatele oskusi ja teadmisi, kuidas kaugteel ja muutuva töökorralduse sees säilitada enda jaksamist ja olla toetavaks kaasteeliseks oma tiimidele!

EESMÄRK
Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

Veebiseminaril osalejad saavad 12 uut tööriista, kuidas kaugteel ja muutuva töökorralduse sees säilitada enda jaksamist ja olla toetavaks kaasteeliseks oma tiimidele!
SIHTRÜHM
Tööandjad ning tööandja esindajad, juhid, keskastmejuhid, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad ja kõik teised, kes on antud teemast huvitatud.

TEEMAD
Tiina Saar-Veelmaa käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

kuidas luua kaugteel meeskonna tunnet, millised meetodid töötavad ja millised mitte
kuidas muutuste ajal säilitada positiivset õhkkonda ja vähendada stressi
kuidas märgata ja tunnustada kui ei “näe” kolleege
meeskonna ja juhi roll vaimse ning emotsionaalse tervise hoidmisel töökohal
kuidas luua paindlikkust töörollide kujundamisel, ülesannete ja eesmärkide saavutamisel muutuvates oludes
Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.

AEG JA MAHT
Veebiseminar toimub 15. aprillil 2020 kell 13.00–14.30.
(2 akadeemilist tundi)

TOIMUMISKOHT
Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

LISAINFO JA REGISTREERIMINE

 

KOOLITAJA

Tiina Saar-Veelmaa

TIINA SAAR-VEELMAA ON PSÜHHOLOOG, KOOLITAJA, KONSULTANT JA NÕUSTAJA, KELLE PEAMISTEKS UURIMISTEEMADEKS ON TÖÖÕNN, UUE AJASTU JUHTIMINE, TASAKAALUS ELU JA TERVIKLIKU TÖÖKULTUURI DISAIN
Aastatel 2011-2017 tegutses Tiina tarkvaraarendusettevõtte AS Proekspert tööõnnespetsialistina ja disainis omanäolise personalifilosoofia, millega võitis 2017. aastal Euroopa äriauhindade konkursil: European Excellence Awards in Human Resources, I koha kategoorias Future Workplace 4.0, edestades sellega Coca-Cola European Partners Germanyit, Deutsche Telekomi ja Henkelit. Oma valdkonnas on ta innustanud sadu Eesti organisatsioone, tuhandeid töötajaid ja tööotsijaid. Tiina on hariduselt psühholoog, organisatsiooni käitumise magister ja psühhodraama lavastaja. 2018 aastal kaitses ta Tallinna Tehnikaülikoolis teadustöö teemal “Isikliku eneseteostuse instrumendi, tööõnnevalemi loomine ja selle teostamine indiviidide ja organisatsioonide kaudu”.
Aastatel 2009-2011 osales Tiina ERRi saates Tööotsija karjäärialase nõustajana. Ta on kirjutanud artikleid paljudele väljaannetele, toimetanud viis aastat Äripäeva ajakirja Personali Praktik. Tiina on kirjutanud kokku kuus raamatut, millest viimane “Tööga õnnelikuks” ilmus Hea lugu kirjastuselt 2016 aastal. Tiina on loonud uue ajastu juhtimise töövahendeid, sh Happyme.ee ja Healthyme.ee üks asutajatest.